Čeština English Deutsch
Ski Šmejdíř
Wypożyczalnie nart i snowboardów

Wypożyczalnie nart i snowboardów

Nasza wypożyczalnie oferuje jakościowe zestawy carvingowe, snowboardy, big footy, snowblady, zestawy do narciarstwa biegowego, i sanki dla dzeici i dorosłych. Narty i snowboardy są regularnie serwisowane, by jazda na nich była dla ciebie rzeczywistą przyjemnością.

Obuwie po każdym użyciu wysuszamy i dezynfekujemy. Oczywistością są także poprawnie ustawione wartości sił wyłączających na wiązaniu narciarskim. Skuteczność wiązania narciarskiego jest regularnie testowana. Nasi klienci mają bezpłatny serwis za wypożyczony materiał.

Do wypożyczenia sprzętu sportowego należy okazać 2 dokumenty tożsamości
(dowód osobisty, paszport, prawo jazdy).


W wypadku niejasnej tożsamości klienta operatot zastrzega sobie prawo nie wypożyczenia wyposażenia sportowego.
SKI CENTRUM Mirek Šmejdíř – wypożyczalnia
SKI CENTRUM Mirek Šmejdíř – wypożyczalnia
SKI CENTRUM Mirek Šmejdíř – wypożyczalnia

Dorośli

Dni1/2123456+1
Narty lub SNB 180,-250,-480,-700,-910,-1100,-1250,-+150,-
Buty (narciarskie/SNB)100,-120,-200,-300,-390,-480,-560,-+70,-
Zestaw narty/snowboard250,-350,-650,-950,-1200,-1450,-1650,-+200,-

Junior (do 15.99 lat)

Dni1/2123456+1
Narty/SNB160,-220,-400,-600,-780,-920,-1000,-+80,-
Buty (Narciarskie/SNB)100,-100,-180,-260,-340,-410,-480,-+60,-
Narty/SNB zestaw230,-290,-550,-800,-1050,-1220,-1390,-+170,-

Dzieci

Dni1/2123456+1
Narty/SNB (do 140 cm)120,-190,-360,-510,-620,-760,-880,-+100,-
Buty (narciarskie/SNB)80,-80,-140,-200,-260,-310,-360,-+50,-
Zestaw narciarski/SNB190,-240,-470,-690,-890,-1040,-1190,-+150,-
Kask dla dzieci za darmo

Małe dziecko

Dni1/2123456+1
Narty (do 95cm) zestaw140,-200,-380,-460,-640,-800,-950,-+150,-

Inny sprzęt

Dni1/21 23456+1
Sanki metalowe150,-200,-350,-500,-630,-750,-850,-+100,-
Sanki dziecięce (drewniane)70,-100,-170,-250,-320,-450,-390,-+60,-
Kask90,-90,-150,-200,-250,-300,-350,-+50,-
Gogle50,-50,-100,-140,-180,-220,-250,-+30,-
Kijki 50,-50,-100,-140,-180,-220,-250,-+30,-
Bigfoot/Snowblade100,-140,-280,-400,-520,-640,-740,-+100
Narty biegowe set200,-250,-480,-690,-870,-1020,-1160,-+130
facebook
20letlog
Szkoła narciarska Mirek Šmejdíř obchodzi w tym roku 20 urodziny

APUL

Szkoła narciarska Mirek Šmejdíř jest długoletnim członkiem Asocjacji Profesjonalnych Nauczycieli Narciarstwa